Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality


2.6. 2012

Dnešní den jsme byli společně s Terkou, Codym, Pepou, Bastou a jejich novou kámoškou Cody v KK Rájec-Jestřebí na klubových závodech v poslušnosti. Všichni jsme byli v kategorii ZZO. Atmosféra byla úžasná a na první závody si nemůžu vynachválit :). Rozhodčí byl pan Pouč. S Corou jsme skončily na 3. místě, sice Coruša to umí mnohem líp ale vzhledem k tomu, že na ni teď bohužel nemám skoro vůbec čas jsem celkem spokojená, rozhodně tyto závody byly moc fajn a určitě se objevíme na nějakých dalších :). Po závodech jsme se šli všichni ještě projít a poohlídnout okolí, malá Cody byla bezvadná a byla pořád v závěsu za svým velkým "bráškou" :) na fotky se můžete podívat na mém účtu na rajčeti.


20.5. 2012

No dnes jsem Coru nechala doma a na cvičák jela sama, jelikož se konaly zkoušky ZOP a já byla vedoucí akce. No nervičky pracovaly jak jinak, aby bylo vše v pořádku a paní rozhodčí si na nic nestěžovala a vše mělo hladký průběh. Stížnosti jsme neslyšela tak to asi nebylo tak špatné a já z toho mám taky docela fajn pocit vše bylo zajištěno vše jak na drátkách a myslím si že povedený den. Paní rozhodčí mi pak trochu pomohla co se týče papírování a doufám, že v nejbližší době nepovedu další, ale zřejmě to nebyly poslední zkoušky pod mým vedením, ale tak nevadí i to je třeba umět a znát :). Fotky účastníků najdete na rajčeti.


1.5. 2012

Uspořádali jsme si promájový trek, bohužel byla naslibovaná velká účast, ale nakonec jsem šli ve stejné sestavě jako na Šlapanického vlka, ale o to víc jsme si to možná užili. Šlo se z Blanska přes Macochu na hrad Blansek a odtam do Blanska. Počasí nám krásně vyšlo a všichni jsme si to bezvadně užili :) fotky


7.4. 2012

Poprvé jsme se zúčastnili dogtrekingu a to Šlapanického vlka. Šli jsme s Terkou, Codym a novýma kamarádama Janou a Denym (voříšek). Nešli jsem oficiální, ale pouze procházku, která se konala souběžně o délce 20km. Psiska byla celou dobu na vodítkách a atmosféra fajn i prostředí pěkné, tak příště třeba už zkusíme oficiální :). Fotečky z treku.


1.3. 2012

Tak dnešním dnem je Coruša zase o rok starší a jsou ji tři roky, vše nejlepší moje jediná, ať jsi se mnou co nejdéle a máš se u mě fajn :-*


26.2. 2012

Tento den jsem nechala Corušu kvůli hárání doma a jela na cvičák sama a zúčastnila jsem se semináře pozitivní motivace. Dozvěděla jsem se trochu něco nového ikdyž hodně věcí už jsem věděla, bylo plno ukázek jak pracovat se psem a pak ti co měli sebou hafíky si to i vyzkoušeli a já si užívala jen focení :)


23.2. 2012

Coruša začala hárát tak zas pár dní máme na kde jaké akce zákaz, což je škoda jelikož nás čekal seminář pozitivní motivace.


5.2. 2012

Zúčastnily jsme se MVP Brno, ale jen jako návštěvníci a to abychom okoukly hlavně haskouny a pokoupily jsme nějaké mňamky. Cora byla šikovná, ale les je les :)


27.1. 2012

Po dlouhé době jsme s Terkou a Codym zase vyrazili na procházku :). S Corou jsem dojela do Blanska, kde už na nás čekali a šli jsme směrem na Hořice, ale nakocec se naše cesta stočila na Dolní Lhotu a od tam zase zpět do Blanska. Procházka byla moc fajn, s Terkou jsme podrbaly a hafani se prolítali :). Fotečky tu.

 

 

 

 

 


22.1. 2012

Tak konečně mám po zkouškách a tak honem první volnou neděli jsem vyrazila s Corou a mým přítelem na celodenní procházku :). Šli jsem z Adamova - Vranov - Máchův pomník - Nový hrad - Josefovské údolý a zpět Adamov. Den předem napadl pěkný sníh a vydžel i do tohoto procházkového dne, sice už trochu tál, ze stromů hodně kapalo a sníh byl mokrý, ale počasí se vydařilo a myslím že jsem si to všichni moooc užili :). Fotečky brzo :)


7.1. 2012

Tak nový rok jsme zahájily na váystavním poli :). Nahlásila jsem Coru na Hanáckou národní výstavu, která se konala v Brně. Cora byla nahlášena do třídy otevřené a spolu s námi tak bylo ještě dalších šest fenek. Čekání bylo velice dlouhé než jsme přišly na řadu. Cora moc velké davy nemusí a v kruhu se mi hodně bála, než se začalo vystavovat tak jsem se ji tam pokoušela zvyknout, což se mi i trochu podařilo a vystavování nebylo, že mi tahá na vodítku a snaží se utéct do svého stanu. Posuzovala nás p. Grygarová, Cora se ji moc líbila na bonitaci, a i přes Corušinu ustrašenost jsme se umístili na krásném třetím místě, s tím že nám p. Grygarová řekla, že až si víc navykne na vystavování mohla by dopadnout líp, což mě potěšilo. No nicméně, po dlouhé době jsme vystavovali a asi zase chvíli nebudem =D. Fotečky zde :)

 

 

 

 

 

  

TOPlist