Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Cořin deníček

25.4. 2010
Dneska jsme se vrátily docela z náročného víkendu v Herolticích. Byo tam báječně panička mě nechala pořád volně běhat, na pokoji s náma bydlel další borderák Rocky se který jsem se skamarádila a i paničky si padli do noty a bydlíme od sebe docela kousek tak doufám, že se někdy sejdeme. Byl tam ještě jeden borderák Aron, který mě pořád otravoval, ale já jsem se nedala. Během dne jsme měli 2 výcvikové bloky, bylo to zajímavé, překonávali jsme různé překážky, učili se přivolání, panička se učila jak mě má chválit a jak se mnou má pracovat atd. Byl to super docela náročný víkend.
 
19.4. 2010
dneska mě panička vzala zase do školy. Strávily jsme tam 2 hodiny a pak vyrazily do města. Koupily jsme kostičky na zoubky, setkaly jsme se s Orim a pak jsme šli ještě do Lužánek, kde jsme se setkaly s Dairou. Chvíly jsme si pohrály a pak jsme zašli k vodě a panička mi házela klacíkydo vody a snažila se abych si zaplavala. Nakonec jsem se rozhoupala a docela se mi to zalíbilo. Po dlouhém dni v Brně jsme jeli domů, byla jsem docela unavená, jelikož nejsem zvyklá chodit po Brně v takovém ruchu.
 
17.4. 2010
Tak to byla pořádná túra. Panička mě odvezla do Blanska, kde jsme se sešli s Coudym a Sindy (německý ovčák a už i kamarád ze cvičáku). Se Sindy jsme si na cvičáku moc nerozuměly, ale za dnešek jsme se docela skamarádily a netrvalo to ani moc dlouho. Hráli jsme si všici 3, různě jsme se honili a dováděli. Naši páníčkové nás vzali na celej den na túru a cíl byl hrad Blansek přes Macochu a zpátky přes Obůrku do Blanska a následně domů. Samozřejmě nás po cestě pořád fotili a my museli pózovat, ale bylo to super, udělalo se pár přestávek, ale mi si i tak ve vetšině případů hráli.  
 
8.4. 2010
Tak dneska jsme jeli do Blanska za Couďákem a šli jsme na krásnou prochajdu. Šli jsme do písečného lomu. Bylo krásné počasí tak nám cesta pěkně utíkala a náranmě jsme si to užili. Panička mi zase házela míček, trochu jsme se v lomu chytli s Coudym, ale vyříkali jsme si to a bylo to potom v poho.
 
5.4. 2010
Přijel Coudy. Sice trochu mrholilo, ale nám to nedalo a šli jsme na výlet. Došli jsme až k Býčí skále a na zpátek jsme to vlali přes druhý kopec, abychom nešli stejnou cestou. Naštěstí ani né v půlce cesty pršet přestalo a začalo být i pěkně. Za ten výlet jsme ušli kolem 14km.
 
4.4. 2010
Konečně po dlouhé době jsme šli na cvičák. Jeli jsme už na štěňata, protože jsme tam vedli Dairu s paničkou a moje panička šla brigádu. Panička natírala překážky a já jsem se tam pořád motala, tak jsem odešla trochu červená. Po hodině natírání a když skončila hodina štěňat jsme si šli na chvilku zacvičit, ale jelikož se blíží zkoušky tak to bylo trochu chaotický a cvičili jsem jen chvilku a panička si potom šla ještě zapracovat. Daira s paničkou na nás čekali a potom jsme se všechny vydaly na vlak. Byli jsme se ještě projít kolem vody, protože se nám nechtělo letět na vlak a tak jsme šly pomalu. 
 
3.4. 2010
Dnes se po delší době zase uskutečnil menší sraz mých borderčích kamarádů. Tentokrát se ná moc nesešlo, ale bylo to fajn. přijel brácha Speedy, kánoška Daira a nová kamarádka Happy. Šli jsme na rozhlednu v Adamově, ale na rozhlednu jsem došla jen já a Speedy pluš naši dvounozí páníčci. Daira i Happy se od nás odpojili, přeci jen jsou to ještě štěniska :)
 
20.3. 2010
Byli jsme navštívit zoo v Brně. Ze začátku jsem hodně štěkala, křičeli tam prý nějaký opice, ale potom mě panička donutila mlčet. Viděli jsme nějaká zvířata, plno lidí a jeli jsme potom domů. No nebylo to špatný, ale lepší je běhání po lese =D.
 
18.3. 2010
Dneska mě panička vzala ven a táhla sebou velký batoh. Šel i její brácha a te sebou měl kolo. Byla jsem zvědavá co z toh obudu mít já. Až jsme došli na místo tak si panička nasadila boty s kolečkama a že mám tahat a běžet před ní. No ze začátku jsem to moc nechápala, ale bylo to fajn já utíkala a panička mi stačila měla jsem na sobě postroj, ale ani jsem paničku moc tahat nemusela. Její brácha jel na kole a já se ho sem tam snažila zastavit. Pak na mě vymysleli, že když se přiblížím ke kolu tak mě postříká vodou. Ale já jsem ho pak naschvál provokovala a hrála si kdo bude rychlejší =D
 
16.3. 2010
Tak dneska panička konečně vytáhla frisbee. Začnem pořádně trénovat. Nebo teda spíš by měla trénovat panička než já moc jí to nejde, ale ty rollery už pouští líp a začala mi házet i nízké. Snažím se je chytat co nejvíc ve vzduchu, ale musím to ještě vypilovat.
 
7.3. 2010
Dneska jsme byli podruhé na dospělácích na cvičáku. Intenzivně jsme cvičili, jelikož se blíží zkoušky tak to bylo celé o cvičení na ně. My s paničkou na ty nejbližší ještě nepůjdem, takže musíme poctivě cvičit, aby jsme to zvládly do podzimu.
Večer jsem začala HÁRAT. Nevěděla jsem co se se mnou děje. Byla jsem celý den zalezlá pod stolem a nikam jsem nechtěla. Pak jsem navečer dostala kalhotky, dokonce mi ani nijak zvlášť nevadí, takže panička je spokojená. Trochu jsem nám překazila plány na následující víkend. Měli jsme odjet do Heroltic na výcvikový víkend, ale bohužel. Panička zařídila, že pojedeme až přestanu, tak o to nepřijdem. Akorát bude možná jiný, ale to nevadí i tak se těším.
 
4.3. 2010
Tento den jsme zase strávili na výletě. Akorát panička musela na dvě hodiny do školy na přednášku a zbytek rodiny šel nakupovat tak se panička rozhodla, že si mě vezme sebou do školy. Paničku jsem hodně překvapila, celou dobu jsem byla strašně moc hodná, ležela jsme pod židlí a spinkala. O přestávce jsem se s paničkou chvilku mazlila a pak zas přišel ten pán co tam celou dobu něco povídal, tak jsem si zase lehla. Potom jsme šly na parkoviště nasedly do auta a jeli jsme tentokrát do Ochozu u Brna podívat se na jeskyni Pekárnu. Nikoho jsme skoro nepotkali takže to bylo fajn. Cesta byla hodně ledovatá, ale já jsem to ustála.  
 
3.3. 2010
Tak panička slib opravdu splnila. Jeli jsme na krásnou procházku do Mariánského údolí v Brně. Zbytek mojí člověčí rodiny mě dovezl vlakem do Brna, kde už na mě čekala panička, nasedli jsme do auta a jeli jsme. Bylo to fajn všude tam bylo plno rybníků a pěkná krajina, akorát tam chodilo pořád plno lidí tak jsem dost času strávila na vodítku. Ale jinak se mi to strašně líbilo. Co se mi ale nelíbilo, bylo to že panička vylezla na nějakou novovou kouli (prý prolízačku) a já za ní nemohla. Běhala jsem kolem jako šílená, aby slezla ale nějak se jí nechtělo. Nastěstí po chvíli slezla.
 
1.3. 2010
Dneska je mi rok!!!!! Bohužel panička byla celý den ve škole a přijela až večer, tak jsme to moc neoslavili, ale prý mi to vynahradí.
 
28.2. 2010
Tak už jsme byli na cvičáku v dospělácích. No nebylo to špatný, ale musíme s paničkou ještě hodně cvičit, abychom se jim vyrovnali. Jinak po cvičáku jsme zašli ještě se Speedym na procházku, tak jsem se zase pořádně vylítala, ani se mi nechtělo u nás v baráku z výtahu, ale nakonec jsem uzanala, že doma se bude spinkat líp.
 
27.2. 2010
První sraz borderek, pařádaný mojí paničkou. Bylo to super. Dojela jsem s paničkou šalinou na místo srazu a chvíli jsme čekaly. Pak další šalinou dojela Eli a za chvilku dorazazula i nová kámoška Mia. Chvíli jsme tam ještě stáli, ale už nikdo nedorazil tak jsme šli na neoplocený cvičák na Kraví hoře. Paničky nám házeli míčky, klacíky takže jsme si hráli a asi tak po hodině dorazila další potvůrka, dvouměsíční Amy a asi za půl hodiny dorazila velká smečka asi devíti border a jedna sheltie. Celkem nás nakonec teda bylo 13 borderk plus jedna sheltie. Mezi nově příchozími bylo taky jedno dvouměsíční mimčo Daira. Paničky nám různě házeli míčky, klacíky a my jsme lítali sem a tam. Bylo to fajn pořádně jsme se vyřádili a pak se rozešli všichni domů. Panička plánuje takových akcí víc tak už se těším na pokračování, které by už mělo být opravdu vycházkové.
 
25.2. 2010
Další návštěva!!! Přijel Ori s paničkou Kristou, panička s ní chodila na střední. Oriho jsem už dlouho neviděla. Dorostla mu pořádně srt tak už je z něho docela fešák, dokonce se i pochlapil a trochu štěkl na Sama (kámoše labradora). Škoda, že se dlouho nezdrželi, ale bylo to taky fajn. 
 
23.2. 2010
Dneska, přijala panička dřív ze školy, a bylo nádherné počasí tak mi slíbila, že půjdem na prochajdu. Ale pak jí zazvonil mobil a chvilku do něj čučela a pak se začala rychle oblíkat. Jelikož přišel její brácha domů tak ho zaúkolovala ať mě připravý, nasype pamlsky do pamlskovníku atd. Během chvilky jsme vyletěly z bytu a spěchali na vlak. Jakmile jsme nasedly tak jsme si našly Terku, paniččinu kamarádku, která má Codyho a mě bylo jasný, že procházka bude stát za to :-). Dojeli jsme do Blanska, stavili se pro Codyho u něho doma a vyrazili jsme do lesa. Bylo to super po cestě jsme potkali dva hafany ze cvičáku, a jak se začalo smrákat tak jsme odjeli domů. Bylo to fan, procházka byla dlouhá a s Codym jsme si docela zablbly.
 
21.2. 2010
Konečně je neděle. Nemohla jsem se dočkat. Na cvičáku jsem si zařádila naposledy ve štěněčí skupině (na příště už jdeme k dospělákům), samozřejmě jsem si i s paničkou zacvičila. Přišel tam i nový člen a to československý vlčák jménem Sherry, každýmu dával pusiny :-). Ale samozřejmě jsem se dneska konečně setkala se svým bráškou. Přišel nám naproti, paničky se představili a já si s bráchou začala hned hrát. Šli jsme na procházku do lesů v okolí cvičáku, panička nám házela chvíli míček a my jsme pro něho se Speedym běhali. Pak ho panička schovala a my se chvilkama začali honit a dlachnit, samozřejmě nás pořád fotili. Pak nám Speedyho panička házela sníh a snažila se nás dát do kupy, aby udělali pěknou fotku, ale pro nás fotky moc důležitý nejsou tak to moc nevyšlo. Po procházce jsme šli Speedyho s paničkou a její rodinou, ke které jsme se po cestě přidali, doprovodit domů. Speedy bydlí na zahradě, kde má boudu, nebyla špatná, ale já má radši svůj pelíšek :-). A po chvilce jsme šli s paničkou už na vlak a jeli domů. Docela mě to unavilo tak jsem skoro zbytek dne prospala. Ale pak se doma rozhodli okoupat Kokeše. Moc se mu to nelíbilo a pořád na paničku mňoukal a syčel tak jsem se docela bála, aby jí nic neudělal. Pro jistotu jsem ho hlídala i když byl ve vaně, ale jakmile byl okoupanej a osušenej tak už to bylo v pohodě. No je vidět, že v téhle domácnosti pod tu sprchu jde úplně každej. Někdy jsou ve vaně i hadi!! Ale těm to asi nějak nevadí. 
 
15.2. 2010
Dnes se mi ozval můj bráška Corin Ganden Monge. Doma mu říkají Speedy a bydlí kousek od, v Blansku, s paničkou a její rodinou skládající se z páníčka a dvou malých parťáků na hraní. Na neděli jsme si domluvili sraz, že nás vyzvedne na cvičálu a půjdem si zařádit, tak se na něj strašně těším a jsem zvědavá co to z něho vyrostlo :-D
 
6.2. 2010
Tento  den jsme strávili na výstavišti v Brně. Konala se tam mezinárodní výstava psů, tak jsme se šli pouze podívat a nakoupit pár věcí. Potkali jsme tam Elušu. Hodně vyrostla tak jsme si chvilku pohráli a pak jsme se šli podívat na ostatní hafany. Moc se mi to tam nezamlouvala, lepší je to v lese, ale byla jsem s paničkou tak mi to nějak nevadilo. Koupila mi dva míčky na šňůrce tak už se těším až je vyzkoušíme. Pak mě cpala do nějakých těch cestovních boudiček, ale moc se mi tam nelíbilo. Prý se jenom koukala, aby věděla, jak velkou mi časem koupit., ale když už jsme byli skoro na odchodu tak nás zaujal stan. Mohla jsem si ho i vyzkoušet a tak jsem si tam trochu se šťouchnutím lehnout a líbilo se mi to. Panička se prodavače zeptala jestli by nám mohli rozložit i ten větší (ten první byl nejmenší) tak jsem si ho taky zkusila a byl mnohem lepší měla jsem tam víc místa. Tak jsem si v něm tak hověla sem tam jsem koukla psíma očima na paničku a nakonec jsme odešli s ním. Fakt se mi moc líbí, doma mi ho postavili a pořád do něho lezu, tak už abychom někam vyjeli, aby se ozkoušel v terénu :-). 
 
5.2. 2010
Tak konečně máme disky na frisbee. Jeli jsme do Brna na VFU, kde na nás čekala paní a měla sebou plno disků. Zkoušela se mnou, kterej by byl pro mě nejlepší a až to zjistila tak si se mnou s něma začala hrát. Přetahovali jsme se o ně a pak mi házela Rollery (disk, který se točí po zemi po hraně) moc se mi to líbilo. Pak dostala nějaké školení panička a chvilku si se mnou taky hrála, aby ji paní mohla kdyžtak opravit. Po chvilce to paničce celkem šlo, ale má teda co trénovat, mě to jde mnohem líp a stašně mě to baví.
 
1.2. 2010
Tak dneska konečně dojel na návštěvu Couďák. Byli jsme na dlouhé procházce po lese a Cody pořád utíkal do lesů za zvěří, ale po chvíli se zase vrátil. Nevím co na tom vidí pak byl chvilku i na vodítku, aby toho nechal a pak dostal ještě košík, ale to už byl na volno tak nevím, stojí mu to za to? Já byla poslušná jako vždy :-), panička mi házela míček, který se nám tentokrát nikam neztratil (vždycky ho někam hodí a nemůžem ho dlouho najít) a když už jí to nebavilo tak jsem si jen tak pobíhala s Codym. Když už se naše vycházka chýlila ke konci tak mě panička dala na vodítko a Couďák ho chytil do papuly, že mě bude vodit, ale spíš mě tahal :-) tak jsme se začali kočkovat :-). Bylo to super doufám, že si to brzo zopakujem.
 
17.1. 2010
Konečně po dlouhé době jsme šli zase na cvičák. Bylo nás tam pár, ale bylo to fajn. Víc jsme si hráli a jen chvilkama cvičili.
 


Silvestr 2009
Tento den nebo spíše noc se mi vůbec nelíbila. Jakmile se setmělo začali venku lítat jakésik rány, ale po půlnoci to bylo nejhorší. Střílelo to ze všech stran a já se neměla kam schovat. Nakonec jsem zalezla do ložnice a za chvilku za mnou přišla panička a byla se mnou. To jsem byla ráda, pak tak asi po půl hodině to docela ustalo, sem tam ještě nějaká rána byla, ale už toho nebylo tolik. Po chvíli jsme zalezli s paničkou k nám do pokoje a já si konečně mohla lehnout do pelíšku a pokojně spinkat. Né že bych neměla do pelíšku přístup, jen jsem hledala klidnější místečko dále od oken. Tento večer se mi fakt nelíbil a vůbec se nebudu těšit až přijde znovu. Doufám, že panička třeba něco vymyslí a pojedeme někam do ticha :-). 
 
28.12. 2009
Dnešní den jsme strávili v Brně u naší nové kámošky Eluši. Je to taky borderka akorát o 7 měsíců mladší. Ze začátku se mě docela bála, ale pak si na mě zvykla a honila mě po lese. Ještě jsem jí stačila utéct, ale až trochu povyroste tak si budeme muset zase změřit síly .  Byli jsme se projít do lesa na okraji Brna, kde mají ohradu s prasatama, moc se mi nelíbily tak jsem na ně radši štěkala :-). V lese jsme potkali ještě jednu borderu, která byla starší o 4 měsíce,ale nehráli jsme si jen jsme se pozdravili, poskákala jsem její paničku a šli jsme dál. Pak jsme byli i u Eli doma, tam bylo plno zajímavých věcí na zkoumání, hlavně tam byla taková hodná paní, která mi dala plno piškotků to bylo super :-).
 
24.12. 2009
Vánoce!!!! Sice nevím co to znamená, ale to se zjistí. Večer se zavřel obyvák a když se otevřel na na větvích s jehličím cosik prskalo ohýnek, moc se mi to nelíbilo, ale až to přestalo tak jsem uviděla plno balíčků po zemi. Panička se na mě vrhla a mě vytáhla taky nějaké. Některé pěkně voněli tak jsem se je snažila rozbalit. Kousek se mi povedl a zjistila jsem že je v něm uzená hrupavka tak jsem se hned dala do ochutnávání, ale panička mi to za chvilku vzala, aby to vytáhla z toho papíru a pak mi ji zase dala. Zbytek už mě nezajímal, tak to panička rozbalila za mě. Ještě jsem dostala plyšového šneka a delfína. Delfín byl za chvíli mrtvej. Vykuchala jsem ho. Šnek ještě žije :-). Kocor taky dostal něco dobrýho takže si myslím, že Vánoce jsou bezva a těším se na další.
 
17.12. 2009
Napadl zase sníh, tentokrát to vypadá na delší dobu. Strašně ráda se vněm proháním a baví mě ho chytat.
 
13.12 2009
Srandazávod
 Probíhal na našem cvičáku jako ukončení roku. Byla to sranda museli jsme plnit různé úkoly. První byl, že mě panička musela poslepu poznat mezi ostatníma psama samozřejmě že načas a pak následovala překážková dráha. Museli jsme projít určitou dráhu, bez to aniž bychom udělaly přešlap a panička musela nést podnos s flaškou a nesměla spadnout. Pak jsme museli překonat překážku tak že jedna z nás to podleze a druhá přeskočí. Já jsem se pod překážkou plazila a panička přeskočila. Pak následoval agility tunel, slalom a znova dráha s podnosem s flaškou, též celé na čas. S paničkou jsme byli tak šikovné, že jsme to vyhráli. Můje první zlátá :-). Dalším bodem byl karneval. Panička mi ušila reflexní vestičku na kterou přidělala z obou stran dopravní značku stop a sobě si oblíkla též reflexní vestu a taky měla stopku, ale na klacíku. Karneval jsme nevyhráli zkončili jsme pátí, ale dostali jsme mlsky kostičky od pedigee a vůbec mi to nevadilo, že jsme nevyhrály byla to sranda. Vyhráli to upíři měli to fakt pěkný. Pak už jsme jeli domů, bylo to náročný, protože byla docela kosa, tak jsem zbytek dne doma prospala :-).
 
5.12. 2009
Výcvikový den v KK Rybníček Brno
Na tento den jsme se s paničkou moc těšily. Paničkana nás přihlásila, abychom si zkusily obrany a poslušnost na jiném cvičáku než na kterém jsme zvyklé. Přihlásilo se asi celkem 14 psů a den probíhal tak že, ze začátku se dělaly obrany a jelikož já s paničkou a Cody od Terky, jsme byli jediní, kteří ještě nekousali tak jsme šli první. Ze začátku jsem nevěděla co mám dělat, sem tam jsem se zakousla do něčeho co mi figurant nabídl. Postupně jsme se střídali s ostatníma a pak jelo ještě jedno kolo obran. To už bylo lepší už jsem se zakousla pořádně a nechtěla ho pustit, líbilo se mi to. S Codym jsme se měli přetahovat o kůži a já nakonec vyhrála :-), je ale pravda že jsem větší něž on :-). Po obranách byla malá přestávka a pak nastoupila poslušnost. Měli jsme s paničkou ukázat co umíme. Pak mě ale paničce figurant sebral a cvičil se mnou sám a paničce říkal rozumy, mě to bylo celkem jedno, ale když mu došli pamlsky tak už mě nezajímal a šla jsem za paničkou. V průběhu celého dne jsme chodili i Codym na procházku kolem cvičáku, abychom se proběhli a vyvenčilI. Byl to fajn den a doufám, že si zase něco takovýho zopakujem.  
 
2.11. 2009
Napadl první sníh. Sice nebyl nic moc a dlouho nevydržel, ale mě se moc líbil, pořád jsem ho jedla :-). Když panička šlapala po sněhu tak to pod ní zajímavě lupalo, moc se mi to líbilo. Házela mi koule a já jsem se je snažila chytit a přinést, ale vždycky se rozpadly.
 
31.10. 2009
Další výlet!! Tentokrát jsme jeli do Suchého žlebu kousek od Macochy. Bylo krásné počasí a okolí bylo též super. Lezli jsme po skalách do různých prohlubní a jeskyní. Moc se mi tam líbilo, určitě doporučuju super procházka.
 
17.10. 2009
Zase jsem byla na váze už mám 13,3kg a doktor řekl, že asi už moc nepřiberu tak to je fajn ne :-)
 
3.10. 2009
Jeli jsme se podívat na Rudické propadání. Moc se mi to tam líbilo, prolízala jsem skály, lezla jsem vodou ze které mě panička tahala, že je prý studená :-) atd. Byl to prima den doufám, že se tam zase někdy pojedem mrknout.
 
17.9. 2009
Dnes jsme šli k veterináři, protože jsem dostala ten psí kašel, je to moje první nemoc, ale nikdo nic neslavil. Nebylo ani co sebrali mi všechny míčky a snažili se mě udržet v klidu já jsem jim v tom asi příliš nepomáhala, protože jsem si chtěla pořád hrát i když jsem více spala než jindy. Kvůli tomu kašly jsme nemohli ani na cvičák, abych nenakazila ostatní kamarády. Naštěstí v pátek tanec odpadl tak jsem přišla jen o nedělní všestranný.
 
28.8. 2009
Poprvé jsme si byly pořádně zaplavat. Jeli jsme do Blanska do lomu, kde mi panička zdrhla do vody a chtěla mi uplavat, ale to jsem jí nedovolila a rychle jsem se jí snažila doplavat, ale panička na mě počkala a já se jí mohla vyšplhat do náruče. Bylo to docela fajn, ale zatím mi plavání stačí po troškách. Po plavání jsme jeli na cvičák což mě překvapilo, protože nebyla neděle. Došli jsme na místo a tam byly samé sheltie, které na mě štěkaly. Byla to hodina tance což mě strašně bavilo. 
 
19.8. 2009
Už vážím 12,8kg to su velká co?! 
 
1.8. 2009
Dnes byl velký den. Panička mě přihlásila na klubovou výstavu BOC v Brně. Den před tou slávou mě panička pořádně vydrbala ve vaně a pak mě dlouho česala. Ale hlavně na co jsem se těšila bylo že tam budou samý bordreky a já si s něma budu moci hrát. Což bylo úplně super byla jsem puštěná skoro pořád na volno což mě překvapilo, ale je pravda že jsem se držela paničky :-). Celý den jsem běhala a dováděla byl to super den. Až přišla řada na nás tak jsme se předvedli, ale konkurence byla veliká a rozhodřímu jsem se asi moc nelíbyla, protože jsem dostala bílou stužku a posudek: nadloktí OK, dobrá kondice, dobrá záď, ocas dobrý, dobrý skus, pohyb OK, přál by lepší úhlení, výsledek: nadějná. No nevím výstavy mě asi moc bavit nebudou, ale uvidím co si panička na mě vymyslí .
 
21.6. 2009
 První návštěva cvičáku v kynologickém klubu Blansko.
Našla jsem si tam pár kamarádů, ale nejraději si hraji s Blackem, je to labradorský retriever černé barvy a je s ním fakt zábava. Hodně jsem si tam hrála a chvilku jsem šla s paničkou za plot i s odstatníma a musela jsem chvíli poslouchat, ale cokoliv jsem udělala dobře tak jsem dostala pamlsky což bylo super. Až jsme přijeli domů tam jsem byla hodně unavená a tak jsem skoro celý den prospala .
 
 
17.6. 2009
Dnes jsme jeli vlakem na celodení výlet do Kroměříže, kde panička dělala školu. Vlakem jsem už jela, ale nikdi  né tak dlouho. Na tlamične jsem měla nějaké popruhy, které se mi nelíbily tak jsem si je pořád sundávala a panička mi je zase nasazovala. Cesta byla dlouhá a tak jsem většinu cesty prospala. Když jsme vystoupily z vlaku tak se panička setkala se svojí kamarádkou, která má taky hafana. Jmenuje se Orion, ale doma mu říkají Ori, je to Kavalír King Charles španěl. Byla s ním fakt zábava pořád jsme dováděli. Pak jsme se zastavili ve škole kam naše paničky chodily a chvilku jsme odpočívali, ale já jsem zalezla pod lavičku a vyhrabala pořádnou díru, taky jsem byla dost zaprášená, ale stálo to za to. Zpáteční cestu vlakem jsme prospala úplně celou, byl to náročný den, ale líbilo se mi to.
 
9.6. 2009
Dneska jsme navštívili zase veterináře už vážím 8kg a dostala jsem i píchanec, ale konečně mám plné očkování tak hafani těšte se Coruša přichází :-).
 
16.5. 2009
Panička uznala, že jsem špinavá a tak se mě rozhodla okoupat. Bála jsem se bít v té bílé velké  míse či co to bylo
a tak jsem se snažila utéct, ale najednou si panička vlezla za mnou a už jsem se tolik nebála, ale i tak se mi to moc nelíbilo. Když mě potom osušila a pustila tak jsem lítala po bytě a všede jsem se válela. 
 
12. 5. 2009
Jsem šla poprvé ke svému novému doktorovi, který mě prohlídnul a píchnul injekci, kterou jsem ani necítila. V ordinaci má plno zajímavých běcí na prozkoumání, ale panička mě moc nenechala čenichat tak to budu muset zkusit zase znova až tam zas půjdem. Po tomhle očkování jsem začali chodit trochu víc ven a sesznámila jsem se i s jedním dospělákem. Jmenuje se Sam a je to černý labrador, ráda si s ním hraju, ale musím vždycky vymyslet jak ho k tomu dohnat aby mě začal honit, protože na honěnou si hraju nejradši. On má rád klacky tak jsem se naučila mu ho ukrást a utíkat a on pak běží za mnou. To jsem ale šikula .
 
10.5. 2009
 Moje prvé seznámení s vodou. Moc se mi tam nechtělo, ale panička mi tam zdrhla tak jsem si řekla, že to asi není tak špatné tak jsem nakonec tlapky smočila, ale bylo to studený a mokrý tak jsem se tam dlouho nezdržela.
 
 
 
 
 
 
18.4. 2009
Konečně jsme zase spolu. Donesla si pro mě ručník, a otřela jím moji mamku, aby se mi  tolik nestýskalo a zabalila mě do něj, abych nenastydla, protože jsem se předtím koupala a nebyla jsem ještě úplně suchá. Měla sebou i nějaké popruhy, které mi nasadila, ale nijak mi nepřekáželi. Vyřídila si s chovatelkou nějaké papíry, všichni jsme se rozloučili a panička si mě vzala do takové velké plechové věci na 4 kolech, později jsem se dozvěděla, že je to auto ve kterém si mi nedělá moc dobře. První den jsme spolu strávili celý venku i s dalšími třemi lidmi, kteří se je mi taky zamlouvali. Okolo nás chodilo plno lidí takže jsem se jenom nosila, ale chodit se mi stejně nechtělo. Bylo to náročné, ale já jsem si vklidu spinkala a nosila se. K večeru jsme konečně jeli domů, kde tam na nás čekal kocour, plno hraček a prostorný pelíšek. Chvilku jsem prozkoumála byt a pak jsme šli spát. Vůbec jsem nekňučela a spinkala jsem až do rána.
 
5.4. 2009
Dnes je mi pět týdnů a poprvé  jsem spatřila moji novou paničku. Šla z druhé strany ohrádky než má chovatelka a všichni sourozenci běželi za naší chovatelkou, ale já se radši běžela podívat na nový objekt. Panička si mě vzala do náruče a já jí dala pusinku. Nechtěla mě pustit na zem a já se ani nesnažila utéct, bylo mi u ní dobře, dokonce jsem si u ní i zdřímla. Pak, ale musela odjet a já musela zůstat ještě u mamky, ale nemohla jsem se dočkat až si pro mě přijede.

 

TOPlist